Katalog firm

Kategorie


Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usługi serwisowe. Wykonuje naprawy mechaniczne pojazdów różnych marek i zajmuje się obsługą klimatyzacji samochodowej.

Filtry LPG

Filtr lpg to niezwykle ważny element instalacji. I mówimy to z całą odpowiedzialnością. Sami, montując instalacje w samochodach, w praktyce wiemy, jak duży ma on wpływ na bezawaryjność systemu. I dlatego też na co dzień stosujemy wyłącznie najlepszej jakości filtry LPG.
Stosowane przez nas modele, zarówno filtrów fazy ciekłej, jak i lotnej, znaleźć można w naszym sklepie. A polecamy je wszystkim tym, którzy o ich regularnej wymianie pamiętają.
Filtry lpg oprócz tego, że oczyszczają gaz, chronią też reduktor i wtryskiwacze. Te elementy instalacji są bardzo wrażliwe na związki naturalnie w gazie występujące. Gdyby nie filtry, szybko uległyby awarii. Tymczasem filtr chroni je, zatrzymując niepożądane osady i cząstki stałe. Wszystko to sprawia, że sam z czasem ulega zapchaniu. A wtedy może dojść do uszkodzenia innych elementów instalacji.
Jednorazowy, cy wielokrotnego użytku? Bez względu na to, jakiego filtra Państwo szukacie, u nas go znajdziecie. I gwarantujemy, że spełni on Wasze oczekiwania.

Kontakt

Ulica: Aleja 1 Maja 47

Kod: 90-740

Miejscowość: Łódź

https://nagaz.pl/

E-mail:

Tel.: 426343434


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarow...