Katalog firm

Kategorie


Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usługi serwisowe. Wykonuje naprawy mechaniczne pojazdów różnych marek i zajmuje się obsługą klimatyzacji samochodowej.

Reduktor BRC

Na instalacjach gazowych znamy się jak na własnej kieszeni. Od niemal trzydziestu już lat zajmujemy się ich montażem oraz serwisem. Tak bogate doświadczenie pozwoliło nam stworzyć ofertę części, które nie zawodzą i doskonale pełnią swoje funkcje. Dziś w sposób szczególny chcemy zaoferować Państwu reduktory gazu, w tym reduktor BRC. Urządzenia te pełnią w instalacji dwie funkcje. Po pierwsze odpowiadają za zmianę stanu skupienia gazu. A po drugie - redukują jego ciśnienie i utrzymują je na optymalnym poziomie.
Oferując Państwu nasze reduktory, oferujemy elementy instalacji, które sprawdzają się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. A reduktor BRC jest tego doskonałym przykładem. Nawet przy bardzo dużych obciążeniach nie dopuszcza on do spadku ciśnienia. W efekcie jego wydajność pozostaje na najwyższym poziomie.
Bez względu na to, czy szukacie Państwo reduktora do instalacji sekwencyjnej, czy podciśnieniowej - u nas znajdziecie model optymalny. A jeśli macie wątpliwości, który reduktor wybrać, z przyjemnością posłużymy radą.

Kontakt

Ulica: Aleja 1 Maja 47

Kod: 90-740

Miejscowość: Łódź

https://nagaz.pl/

E-mail:

Tel.: 426343434


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarow...

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...