Katalog firm

Kategorie


Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usługi serwisowe. Wykonuje naprawy mechaniczne pojazdów różnych marek i zajmuje się obsługą klimatyzacji samochodowej.

Serwis mechaniczny

Zastanawiasz się gdzie oddać swoje zepsute auto by odzyskać je możliwie jak najszybciej? Przede wszystkim powinieneś zastanowić się nad tym czego dokładnie oczekujesz od mechanika. Serwis mechaniczny Nagaz to wieloletnia firma, która ma ponad dwadzieścia siedem lat doświadczenia w naprawie samochodów.
W naszej ofercie znajdziesz również między innymi instalacje gazowe oraz wymianę oleju (to tylko z niektórych usług które wykonujemy). Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni z każdej naprawy którą wykonujemy, dlatego staramy się traktować każdego klienta w taki sam sposób, czyli z odpowiednim szacunkiem oraz zrozumieniem.
Liczymy na to, że również ty potraktujesz z nas ze zrozumieniem. Chcemy aby twój samochód został naprawiony w jak najszybszym czasie, dlatego staramy się optymalizować nasz czas pracy nad każdym autem, przy jednoczesnym zachowaniu jakości. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą kontaktuj się z nami poprzez stronę internetową https://nagaz.pl/oferta/mechanika/ już dziś.

Kontakt

Ulica: Aleja 1 Maja 47

Kod: 90-740

Miejscowość: Łódź

https://nagaz.pl/

E-mail:

Tel.: 426343434


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarow...

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...