Katalog firm

Kategorie


Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usługi serwisowe. Wykonuje naprawy mechaniczne pojazdów różnych marek i zajmuje się obsługą klimatyzacji samochodowej.

Wielozawory LPG

Nasza firma zajmuje się montażem oraz serwisem instalacji gazowych w samochodach. Prowadzimy również jeden z największych sklepów specjalistycznych, w którym znajdziesz części zamienne do Twojego auta. Oferujemy jedynie elementy wyprodukowane przez renomowane firmy, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.
Instalacje gazowe w samochodach umożliwiają zmniejszenie kosztów eksploatacji. Jednak należy o nie dbać w odpowiedni sposób, żeby służyły one dobrze jak najdłużej. Bardzo ważne jest, aby posiadać dobry jakościowo wielozawór lpg, który zapewnia prawidłowe i bezpieczne działanie instalacji gazowej. Takie wielozawory lpg znajdziesz oczywiście w naszym sklepie. Jeżeli nas odwiedzisz, to sam się przekonasz, że jesteśmy wstanie zaoferować Tobie znacznie więcej.
Jeżeli masz problemy ze swoją instalacją gazową, to skontaktuj się z nami. Być może wystarczy, że zrobisz zakupy w naszym sklepie i problem się rozwiąże. Jeżeli nie, to zapraszamy do naszego warsztatu i tam z całą pewnością Tobie pomożemy.

Kontakt

Ulica: Aleja 1 Maja 47

Kod: 90-740

Miejscowość: Łódź

https://nagaz.pl/

E-mail:

Tel.: 426343434


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarow...