Katalog firm

Kategorie


Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usługi serwisowe. Wykonuje naprawy mechaniczne pojazdów różnych marek i zajmuje się obsługą klimatyzacji samochodowej.

Wymiana oleju

Firma Nagaz to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w szczególności w instalacjach gazowych LPG. Przedsiębiorstwo zajmuje się montażem, a także wymianą instalacji gazowych w samochodach osobowych, a także podejmuje się realizacji takich działań jak między innymi serwis klimatyzacji, a także wymiana oleju.
Usługa, jaką jest wymiana oleju Łódź powinna być dokonywana zawsze wtedy, gdy wymaga tego sytuacja. Standardowo wymienia się go również co pewien czas, który jest określony przez producenta. Realizowana jest przez firmę z wykorzystaniem olejów o najwyższych parametrach jakościowych, które z całą pewnością będą gwarantowały długą żywotność silnika pojazdu.
Wybrany rodzaj oleju przede wszystkim powinien być w odpowiedni sposób dobrany do danego samochodu osobowego, zgodnie z zaleceniami jego producenta. Dzięki temu zapewni on w pełni poprawne działanie samochodu osobowego przez długi czas. Często wraz z olejem wymieniany jest również filtr oleju. Dokładna oferta firmy Nagaz przedstawiona jest na jej stronie internetowej, która znajduje się pod adresem https://nagaz.pl/.

Kontakt

Ulica: Aleja 1 Maja 47

Kod: 90-740

Miejscowość: Łódź

https://nagaz.pl/

E-mail:

Tel.: 426343434


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarow...