Katalog firm

Nagaz

Firma Nagaz Stefanowski z siedzibą w Łodzi działa w branży samochodowych instalacji gazowych LPG od wielu lat. Oprócz tego, że oferuje ich profesjonalny montaż i wymianę zbiorników LPG, świadczy usługi serwisowe. Wykonuje naprawy mechaniczne pojazdów różnych marek i zajmuje się obsługą klimatyzacji samochodowej.

Zbiorniki LPG

Firma Nagaz specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych oraz akcesoriów montażowych znanych producentów do instalacji LPG, sprzedaży posiada również gotowe systemy instalacyjne. Firma ta istnieje na rynku od 1993 roku i jest jednym z największych w Polsce sklepów internetowych posiadający bogaty asortyment części do instalacji gazowych.
Na stronie internetowej https://nagaz24.pl/zbiorniki-i-osprzet/ znaleźć można cały spis części oraz akcesoriów wchodzący w skład naszej oferty, każda z części posiada opis oraz specyfikację, do każdej części oraz każdego akcesoria dopisana jest cena oraz informacja o dostępności w magazynie.
Jedną z wielu części jest zbiornik lpg stosowany w instalacji gazowej do samochodów. Znaleźć tam można zbiorniki walcowe oraz toroidalne zewnętrzne i wewnętrzne. Zbiorniki montuje się najczęściej w miejscu koła zapasowego. Strona zawiera dokładny adres siedziby firmy oraz dane kontaktowe takie jak telefon, email, Skype, gadu-gadu. Można również znaleźć na niej wszystkie informacje dotyczące firmy oraz informacje o przeprowadzeniu transakcji zakupu części lub akcesoriów.

Kontakt

Ulica: Aleja 1 Maja 47

Kod: 90-740

Miejscowość: Łódź

https://nagaz.pl/

E-mail:

Tel.: 426343434


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako zespół doświadczonych mechaników samochodowych oferuje szeroki zakres usług dla klientów z Polski i Europy Zachodniej. Naprawia pojazdy ciężarow...

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wiel...