Katalog firm

Natur House

Chcesz przytyć lub schudnąć i jednocześnie nauczyć się zasad prawidłowego odżywiania? Jeśli mieszkasz w Łodzi lub okolicy, skorzystaj z oferty Centrum Dietetycznego Naturhouse mieszczącego się w Galerii Widzewskiej. Uzyskasz tu skuteczną pomoc w walce z nadwagą i otyłością. Możesz liczyć na bezpłatną konsultację.

Plany dietetyczne

Odchudzanie to proces żmudny i ciężki, bardzo ciężko jest osiągnąć zamierzone efekty w odpowiednim czasie. Często też problemem okazuje się utrzymanie osiągniętych efektów. Takie szybkie zmiany masy ciała są niebezpieczne dla kondycji naszej skóry, powodując jej rozciąganie. Ważne jest, aby odchudzać się z głową i pod okiem specjalistów, którzy znają się na swoim fachu i wiedzą jak robić to bezpiecznie.
Nasz dietetyk Łódź ma w swojej ofercie kuracje, która umożliwia zdrowe i bezpieczne chudnięcie. Wszystko oparte jest na zdrowej i zbilansowanej diecie, która układana jest przez dietetyków. Dopasowują oni dietę do każdego klienta osobno, co czyni terapię wyjątkową. Dodatkowo każdy klient znajduje się stale pod opieką dietetyków, którzy w każdej chwili gotowi są do pomocy i rozwiązywania wątpliwości.
Taka współpraca szybko przynosi korzyści i pomaga zmienić tryb życia na lepsze. W utracie wagi pomaga również odpowiednia suplementacja organizmu, co pozwala również na oczyszczenie, uspokojenie i odżywienie organizmu.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33