Katalog firm

Kategorie


Nowa Książka

Nasza Księgarnia powstała w myśl idei, że książki są ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody. Nie ma nic lepszego niż nowa książka. Może ona być doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego lub zrobionym samemu sobie. Dają one możliwość uruchomienia wyobraźni oraz oderwania się od problemów dnia codziennego.

Książki naukowe

Szkoły, uczelnie i instytucje zajmujące się działalnością badawczą mogą wyposażyć zbiory swoich bibliotek w firmie księgarsko - handlowej, która prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. W ofercie są książki naukowe z ponad 30 różnych dziedzin wiedzy, publikowane przez ośrodki uniwersyteckie w całej Polsce. Jest to gwarancja szerokiego zakresu problematyki i wysokiego poziomu merytorycznego.
Klienci indywidualni mogą zaopatrzyć się w nowości wydawnicze z zakresu beletrystyki, literatury dziecięcej i popularno - naukowej. Nabywcom książek udzielana jest pomoc w formie fachowego doradztwa w doborze literatury odpowiedniej do ich potrzeb.
Ceny sprzedaży są bardzo przystępne, a dodatkowo firma organizuje częste promocje i udziela procentowych rabatów. Dla klientów indywidualnych i firm przyjmowane są zamówienia do sprzedaży wysyłkowej, w zależności od ilości zakupionych pozycji, dostawa może być darmowa.
Zakupy w firmie księgarsko - handlowej to dla klientów gwarancja zadowolenia z bogatej oferty i wysokiej jakości usług.

Kontakt

Ulica: Romanowska 55F

Kod: 91-174

Miejscowość: Łódź

http://www.hurtownianowaksiazka.pl/

E-mail: biuro@hurtownianowaksiazka.pl

Tel.: 42 611-10-80