Katalog firm

Kategorie


Nowa Książka

Nasza Księgarnia powstała w myśl idei, że książki są ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody. Nie ma nic lepszego niż nowa książka. Może ona być doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego lub zrobionym samemu sobie. Dają one możliwość uruchomienia wyobraźni oraz oderwania się od problemów dnia codziennego.

Podręczniki akademickie

Renomowana firma księgarsko - handlowa oferuje podręczniki akademickie z bardzo wielu dziedzin nauki, między innymi prawa, medycyny, psychologii, lingwistyki, nauk społecznych i przyrodniczych. Są to publikacje wydawane przez ośrodki uniwersyteckie z całej Polski. Studenci wszystkich kierunków znajdą pozycje odpowiednie do ich stopnia i profilu kształcenia. Korzyścią dla indywidualnych klientów są przystępne ceny, a przy zakupie większej ilości książek atrakcyjne rabaty.
Firma prowadzi również sprzedaż hurtową. Uczelnie wyższe mogą zaopatrzyć się w podręczniki akademickie, a szkoły i biblioteki w tytuły z zakresu literatury popularno - naukowej. Bardzo pomocne jest przy tym fachowe doradztwo w doborze specjalistycznej literatury.
Dużym atutem jest sprzedaż wysyłkowa. Zamówienia realizowane są terminowo i rzetelnie. Przy zakupie na większe kwoty, dostawa jest na koszt firmy.
Firma gwarantuje szeroki asortyment, promocyjne ceny oraz korzystne warunki zakupów i ich dowozu do siedziby klienta.

Kontakt

Ulica: Romanowska 55F

Kod: 91-174

Miejscowość: Łódź

http://www.hurtownianowaksiazka.pl/

E-mail: biuro@hurtownianowaksiazka.pl

Tel.: 42 611-10-80