Katalog firm

Nutura

Stosujesz dietę wegańską i zależy Ci na tym, aby zapobiegać niedoborom pokarmowym? Produkty, jakie znajdziesz w sklepie Nutura, obfitują w nienasycone tłuszcze, białko, witaminy i minerały. Należą do nich masła z orzechów laskowych, włoskich, nerkowców, a także masło migdałowe. To wysokiej jakości wyroby bez szkodliwych dodatków.

Masło migdałowe

Dosłownie zakochaliśmy się w maśle orzechowym, dlatego tylko i wyłącznie na nim postanowiliśmy skupić całą swoją działalność gospodarczą. Zapoznaliśmy się z produktami występującymi już na rynku i postanowiliśmy stworzyć coś jeszcze lepszego, który to cel zdołaliśmy szybko osiągnąć.
Dziś możemy pochwalić się swoimi własnymi masłami orzechowymi marki Nutura, które są idealnym źródłem zdrowych tłuszczy oraz licznych witamin. Sprzedajemy je w swoim internetowym sklepie, który nie ma sobie równych. Jako że prowadzimy sprzedaż własnych produktów, sami ustalamy dla nich ceny i nikt nie ma na nie żadnego wpływu. Dzięki temu nasze masło migdałowe cena jest porażająco niska. Podobnie wygląda sprawa z innymi produktami występującymi w naszym sklepie.
Chcemy, by każdy człowiek mógł spróbować naszych wyjątkowych maseł, dlatego u nas kosztują one zazwyczaj tylko kilkanaście złotych za sztukę produktu. Stali klienci mogą natomiast liczyć na dodatkowe rabaty i bony. Dzięki nim za zakupy w naszym sklepie płacą jeszcze mniej.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900