Katalog firm

Nutura

Stosujesz dietę wegańską i zależy Ci na tym, aby zapobiegać niedoborom pokarmowym? Produkty, jakie znajdziesz w sklepie Nutura, obfitują w nienasycone tłuszcze, białko, witaminy i minerały. Należą do nich masła z orzechów laskowych, włoskich, nerkowców, a także masło migdałowe. To wysokiej jakości wyroby bez szkodliwych dodatków.

Masło z migdałów

Masło z orzechów włoskich dla osób ceniących lokalne smaki, masło z migdałów dla młodego sportowca czy bogate w błonnik i witaminę E masło z orzechów laskowych dla przyszłych mam - produkty te stanowią zaledwie część bogatej oferty prężnie działającego sklepu internetowego. Naturalne masła orzechowe i migdałowe nie zawierają w swym składzie cukru, soli ani oleju palmowego. Ich smak został co najwyżej wzbogacony o dodatkowe, zdrowe składniki - kokos, chili, rodzynki bądź całe kawałki orzechów.
W związku z powyższym, masła cieszą podniebienie naturalnym smakiem i uzupełniają dietę w niezbędne minerały i witaminy. Dopełnienie oferty sklepu stanowią batony owocowo-orzechowe oraz oleje - rydzowy, konopny, lniany i z nasion ostropestu - w szklanych opakowaniach.
Osoby pragnące prowadzić zdrowy tryb życia docenią masła z orzechów jako wyjątkową przekąskę, dodatek do deseru czy drugiego śniadania do szkoły i pracy. Sklep wciąż się rozwija i wychodzi na przeciw oczekiwaniom i gustom kolejnych klientów.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900