Katalog firm

Nutura

Stosujesz dietę wegańską i zależy Ci na tym, aby zapobiegać niedoborom pokarmowym? Produkty, jakie znajdziesz w sklepie Nutura, obfitują w nienasycone tłuszcze, białko, witaminy i minerały. Należą do nich masła z orzechów laskowych, włoskich, nerkowców, a także masło migdałowe. To wysokiej jakości wyroby bez szkodliwych dodatków.

Masło z orzechów włoskich

Jeśli uprawiane w naszym kraju orzechy włoskie zachwycają Cię swoim smakiem, podobnie będzie z produktami, jakie oferuje sklep online Nutura. Zamówisz to masła orzechowe, w różnych smakach i gramaturach, a ponadto zdrowe batony orzechowo-owocowe i oleje roślinne. W odpowiedzi na potrzeby osób o różnych preferencjach żywieniowych sklep proponuje szeroki wybór artykułów spożywczych bez zbędnych dodatków.
Kupując nasze masło z orzechów włoskich, nerkowców lub migdałów, masz gwarancję prawdziwego smaku i naturalnego składu. W żadnym z produktów nie ma cukru, soli czy oleju palmowego. Na liście składników występuje tylko to, co niezbędne. Temu właśnie masła orzechowe Nutura zawdzięczają swój smak i wysoką wartość odżywczą. Sprawdzają się zarówno w roli samodzielnej, sycącej przekąski, jak i dodatku do deseru.
Te zdrowe i smaczne produkty dostarczą Ci błonnika, witamin i minerałów. Szczegółowe informacje na temat asortymentu i aktualnie obowiązujących promocji znajdziesz na stronie. Nutura zaprasza na zdrowe zakupy!

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900