Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Zlokalizowane w Lublinie, Rzeszowie i Gdańsku salony optyczne Ocular Canada to miejsca, w których kompleksowo zadbasz o swój wzrok. Wykonasz tu profesjonalne badania, a także dobierzesz odpowiednie produkty optyczne. Szeroki asortyment obejmuje wysokiej jakości szkła, soczewki, oprawy i nie tylko. Szczegóły na stronie.

Okulary korekcyjne

Modne i stylowe okulary przeciwsłoneczne mogą okazać się doskonałym uzupełnieniem każdej kobiecej stylizacji. W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo oryginalne okulary Rzeszów od renomowanych producentów, które zapewniają 100% ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem UV.
W pierwszej kolejności polecamy aviatory, clubmastery i wayfarery, które po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody. Jako jedna z niewielu firm w Polsce sprzedajemy okulary marki Furla i Fendi. U nas mogą znaleźć Państwo także okulary przeciwsłoneczne w stylu retro, które doskonale pasują do stylizacji inspirowanych latami 60-tymi. W sieci naszych salonów optycznych znajdą Państwo także niezastąpione akcesoria optyczne, które bardzo skutecznie wspomagają leczenie wzroku.
Sprawdźcie koniecznie nasze nakładki polaryzacyjne, łańcuszki do okularów, ściereczki z mikrofazy i lupy do czytania. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę sprzedażową, aby móc zaspokoić coraz to większe oczekiwania naszych klientów.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Oczywiste jest, iż wybór okulisty ma diametralne znaczenie dla jakości oferowanych oraz świadczonych usług, dlatego salon Grabowscy nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Dodatkowo nie ma jakichko...