Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Zlokalizowane w Lublinie, Rzeszowie i Gdańsku salony optyczne Ocular Canada to miejsca, w których kompleksowo zadbasz o swój wzrok. Wykonasz tu profesjonalne badania, a także dobierzesz odpowiednie produkty optyczne. Szeroki asortyment obejmuje wysokiej jakości szkła, soczewki, oprawy i nie tylko. Szczegóły na stronie.

Okulary korekcyjne

Modne i stylowe okulary przeciwsłoneczne mogą okazać się doskonałym uzupełnieniem każdej kobiecej stylizacji. W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo oryginalne okulary Rzeszów od renomowanych producentów, które zapewniają 100% ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem UV.
W pierwszej kolejności polecamy aviatory, clubmastery i wayfarery, które po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody. Jako jedna z niewielu firm w Polsce sprzedajemy okulary marki Furla i Fendi. U nas mogą znaleźć Państwo także okulary przeciwsłoneczne w stylu retro, które doskonale pasują do stylizacji inspirowanych latami 60-tymi. W sieci naszych salonów optycznych znajdą Państwo także niezastąpione akcesoria optyczne, które bardzo skutecznie wspomagają leczenie wzroku.
Sprawdźcie koniecznie nasze nakładki polaryzacyjne, łańcuszki do okularów, ściereczki z mikrofazy i lupy do czytania. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę sprzedażową, aby móc zaspokoić coraz to większe oczekiwania naszych klientów.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85