Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Zlokalizowane w Lublinie, Rzeszowie i Gdańsku salony optyczne Ocular Canada to miejsca, w których kompleksowo zadbasz o swój wzrok. Wykonasz tu profesjonalne badania, a także dobierzesz odpowiednie produkty optyczne. Szeroki asortyment obejmuje wysokiej jakości szkła, soczewki, oprawy i nie tylko. Szczegóły na stronie.

Badanie wzroku

Dobry optyk Lublin pomoże Państwu dobrać odpowiednie okulary i soczewki kontaktowe, dzięki czemu będziecie mieć 100% pewność, że wada wzroku nie pogorszy się w wyniku stosowania nieodpowiednich szkieł. Posiadamy nowoczesny sprzęt okulistyczny, dzięki czemu mogą Państwo na miejscu dokonać kompleksowego badania wzroku od a do z.
Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami w Lublinie i pobliskiej okolicy. Podczas codziennego funkcjonowania oczy narażone są na bardzo wiele niebezpieczeństw, dlatego też pamiętać należy o systematycznych badaniach okulistycznych. Nasz nowoczesny salon optyczny może pochwalić się nie tylko bardzo bogatą ofertą markowych soczewek i oprawek, ale również konkurencyjnymi cenami i miła obsługą.
Jeżeli interesuje Państwa pełna diagnostyka okulistyczna i optometryczna, to jak najszybciej odwiedźcie nasz salon i skorzystajcie z pomocy doświadczonego okulisty. Ocular Canada to gwarancja udanych zakupów i możliwość zamówienia produktów, których próżno szukać w konkurencyjnej ofercie.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85