Katalog firm

Kategorie


Ocular Canada oddział Gdańsk

Zlokalizowane w Lublinie, Rzeszowie i Gdańsku salony optyczne Ocular Canada to miejsca, w których kompleksowo zadbasz o swój wzrok. Wykonasz tu profesjonalne badania, a także dobierzesz odpowiednie produkty optyczne. Szeroki asortyment obejmuje wysokiej jakości szkła, soczewki, oprawy i nie tylko. Szczegóły na stronie.

Badanie wzroku

Dobry optyk Lublin pomoże Państwu dobrać odpowiednie okulary i soczewki kontaktowe, dzięki czemu będziecie mieć 100% pewność, że wada wzroku nie pogorszy się w wyniku stosowania nieodpowiednich szkieł. Posiadamy nowoczesny sprzęt okulistyczny, dzięki czemu mogą Państwo na miejscu dokonać kompleksowego badania wzroku od a do z.
Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami w Lublinie i pobliskiej okolicy. Podczas codziennego funkcjonowania oczy narażone są na bardzo wiele niebezpieczeństw, dlatego też pamiętać należy o systematycznych badaniach okulistycznych. Nasz nowoczesny salon optyczny może pochwalić się nie tylko bardzo bogatą ofertą markowych soczewek i oprawek, ale również konkurencyjnymi cenami i miła obsługą.
Jeżeli interesuje Państwa pełna diagnostyka okulistyczna i optometryczna, to jak najszybciej odwiedźcie nasz salon i skorzystajcie z pomocy doświadczonego okulisty. Ocular Canada to gwarancja udanych zakupów i możliwość zamówienia produktów, których próżno szukać w konkurencyjnej ofercie.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Oczywiste jest, iż wybór okulisty ma diametralne znaczenie dla jakości oferowanych oraz świadczonych usług, dlatego salon Grabowscy nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Dodatkowo nie ma jakichko...