Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Zlokalizowane w Lublinie, Rzeszowie i Gdańsku salony optyczne Ocular Canada to miejsca, w których kompleksowo zadbasz o swój wzrok. Wykonasz tu profesjonalne badania, a także dobierzesz odpowiednie produkty optyczne. Szeroki asortyment obejmuje wysokiej jakości szkła, soczewki, oprawy i nie tylko. Szczegóły na stronie.

Soczewki kontaktowe

Wybranie porządnych soczewek jest bardzo trudnym zadaniem nawet dla tych osób, które od wielu lat korzystają z ich dobrodziejstwa. Na rynku praktycznie co dnia pojawiają się nowe produkty, które są warte uwagi. W naszym salonie optycznym znajdą Państwo jedynie markowe i bezpieczne soczewki od największych producentów z całego świata.
Ochrona wzroku jest bardzo ważna zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy to nieustannie dokuczają nam promienie UV. Dzięki naszym soczewką znacząco poprawią Państwo swój komfort. Najbardziej wymagającym klientom polecamy soczewki sferyczne, które posiadają specjalny system nawilżania oraz wygodne soczewki kontaktowe dla osób z asygmatyzmem. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę sprzedażową, aby móc zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów.
U Nas znajdą Państwo także soczewki okularowe, a dokładniej mówiąc soczewki jednoogniowe, dwuogniowe, progresywne i wysokoindeksowane. Aktywnym osobom polecamy także soczewki okularowe polaryzacyjne, które wyostrzają kontrast widzenia i percepcję barw. Więcej informacji na stronie salonu w Gdańsku http://www.ocularcanada.pl/optyk-gdansk.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85