Katalog firm

Kategorie


Paut

Zapraszamy na stronę internetową firmy Paut Pracownia Automatyki z siedzibą w Olsztynie. Projektujemy i wykonujemy systemy automatyki dla obiektów mieszkalnych, przemysłowych i publicznych, ale nie tylko. Na naszą ofertę składają się również systemy bezpieczeństwa i zdalnego zarządzania instalacjami w budynkach.

Automatyka budynków

Nasza firma działa od 2001 roku. Wchodząc na rynek, byliśmy już zdecydowani, że nasza działalność będzie dotyczyła szerokiej tematyki, która zawiera się w dwóch słowach: automatyka budynków. Z roku na rok nasza oferta stawała się coraz szersza i dzisiaj obejmuje m.in. ogrzewanie, wentylację, klimatyzację, czy oświetlenie.
Korzystamy z rozwiązań czołowych producentów, aby zapewnić klientom najwyższą jakość wykonania zamówienia. Zależy nam, aby efekty naszej pracy służyły nienagannie i przez wiele lat. Zajmujemy się zarówno szafami automatyki, jak i jej elementami peryferyjnymi.
Działamy kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem. Naszymi klientami bywają zarówno osoby prywatne, które chcą dokonać zamówienia związanego ze swoim domem, jak i przedstawiciele firm i instytucji publicznych. Niezależnie od typu zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom zleceniodawcy. Do tej pory montowaliśmy już instalacje automatyki HVAC i BMS, instalacje automatyki kotłowni gazowej, czy system sterowania mediami i wiele innych.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 89 621-20-54


Podobne firmy

Jaksa

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z tym, co może zaproponować Jaksa. Mowa o firmie, której główny profil działalności to świadczenie usług związanych z projektowaniem, montażem oraz komplekso...