Katalog firm

Paut

Zapraszamy na stronę internetową firmy Paut Pracownia Automatyki z siedzibą w Olsztynie. Projektujemy i wykonujemy systemy automatyki dla obiektów mieszkalnych, przemysłowych i publicznych, ale nie tylko. Na naszą ofertę składają się również systemy bezpieczeństwa i zdalnego zarządzania instalacjami w budynkach.

System BMS

Paut od paru lat zajmuje się z powodzeniem systemami automatyki budynkowej w szerokim zakresie. realizują także automatykę HVAC, która dotyczy ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji. Firma ta zajmuje się także oświetleniem, systemami sygnalizacji pożarów, detekcji gazów w garażach i wieloma innymi, podobnymi rzeczami jak np.automatyką węzłów cieplnych, kotłowni lub systemów wentylacji. Oferowany przez nas system BMS, czyli zarządzanie instalacjami technicznymi w budynkach, wykorzystuje otwarte protokoły komunikacyjne automatyki budynkowej.
Umożliwiają one zdalny nadzór, a także zarządzanie instalacjami połączone wykorzystaniem Internetu. Dzięki temu powstaje analiza i optymalizacja zużycia energii, która przyczynia się do redukcji emisji CO2. Systemy automatyki są czołowych producentów. Projekty takie jak automatyka i BMS, a także instalacje HVAC wykonywane są solidnie i dokładnie z długoletnią gwarancją.
Firma Paut.pl dostarcza także elementy peryferyjne automatyki oraz DDC wielu znanych i cenionych firm.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 89 621-20-54


Podobne firmy

Jaksa

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z tym, co może zaproponować Jaksa. Mowa o firmie, której główny profil działalności to świadczenie usług związanych z projektowaniem, montażem oraz komplekso...