Katalog firm

Sanitpol

Szukasz pogotowia hydraulicznego lub kanalizacyjnego, które działa przez całą dobę i obsługuje klientów z Łodzi i okolic? Sanitpol zaprasza do kontaktu. To firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dysponuje wyszkoloną kadrą i specjalistycznym sprzętem. Oferuje szeroką gamę usług hydraulicznych i wiele więcej.

Wynajem podnośników

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą działalnością. Gwarantujemy różnorodną pomoc i spore doświadczenie, pojawiliśmy się na rynku w 1991 roku, niejedna firma może nam zazdrościć. Co do szczegółów oferty, przykładem mogą być podnośniki koszowe Łódź. Dokładniej rzecz ujmując należy przez to rozumieć usługi podnośnikiem koszowym do wysokości 20 metrów. Te usługi to m.in. cięcia pielęgnacyjne drzew oraz malowanie elewacji. Jeśli chodzi o teren działań, realny jest dojazd poza Łódź.
Warto jeszcze podkreślić, że ludzie, którzy pracują na sukces firmy to odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach. To też dobry moment, aby zaznaczyć, że prace na wysokościach są niebezpieczne.
Więcej wiadomości związanych z firmą zostało udostępnionych na jej stronie internetowej, wystarczy się tylko zapoznać. Gdyby jednak cokolwiek było niezbyt jasne, wystarczy skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Zapewniamy, że każda osoba otrzyma satysfakcjonującą odpowiedź, zadowolenie klientów jest najważniejsze.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Saunaland

Jeśli szukają Państwo fachowców zajmujących się projektowaniem saun, zapraszamy do współpracy z firmą Saunaland. Nasza oferta obejmuje nie tylko profesjonalne doradztwo i wykonanie projektu, ale także...

Mal-Wod

Przedsiębiorstwo Mal-Wod, które od wielu lat prowadzi swoją działalność, specjalizuje się w naprawach i sprzedaży urządzeń oraz części zamiennych do pojazdów komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych...