Katalog firm

Saunaland

Jeśli szukają Państwo fachowców zajmujących się projektowaniem saun, zapraszamy do współpracy z firmą Saunaland. Nasza oferta obejmuje nie tylko profesjonalne doradztwo i wykonanie projektu, ale także budowę sauny, szkolenie z jej użytkowania i usługi serwisowe. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i sprawdzone produkty.

Sauny mokre

Jeżeli w obszarze Twojego zainteresowania znajdują się sauny Wrocław to znak, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie. SAUNALAND to renomowany producent zajmujący się wyłącznie saunami z Polski. Bez względu na to, co wybierzesz (w ofercie jest sauna mokra, sauna sucha, sauna na podczerwień oraz łaźnia parowa), masz pewność połączenia prestiżowej jakości oraz funkcjonalności. Dobrze jeszcze przy okazji wyróżnić sauny na podczerwień. Otóż sauny te charakteryzują się niską temperaturą pracy oraz wzorową efektywnością.
Co do standardów obsługi, zapewniamy ze swej strony dużą staranność. W związku z tym do pracy wykorzystywane są wyłącznie najlepsze produkty szwedzkich oraz fińskich firm (rzecz jasna chodzi o produkty, które są dostępne).
Warto jeszcze na sam koniec podkreślić, że działamy nie tylko we Wrocławiu, jesteśmy w całej Polsce, także lokalizacja nie może być problemem. Po więcej informacji zapraszamy na swoją stronę internetową. W razie pojawienia się wątpliwości, prosimy o możliwie szybki kontakt z nami.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Przedsiębiorstwo Mal-Wod, które od wielu lat prowadzi swoją działalność, specjalizuje się w naprawach i sprzedaży urządzeń oraz części zamiennych do pojazdów komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych...