Katalog firm

Saunaland

Jeśli szukają Państwo fachowców zajmujących się projektowaniem saun, zapraszamy do współpracy z firmą Saunaland. Nasza oferta obejmuje nie tylko profesjonalne doradztwo i wykonanie projektu, ale także budowę sauny, szkolenie z jej użytkowania i usługi serwisowe. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i sprawdzone produkty.

Sauny parowe

Jako jedna z niewielu firm w Warszawie oferujemy Państwu nowoczesne sauny na podczerwień w bardzo przystępnej cenie. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa sauny o dowolnych wielkościach i kształtach, dzięki czemu idealnie pasować będą do Państwa pomieszczeń.
Nasze sauny mogą być wykonane z wielu różnych gatunków drewna. Najbardziej wymagającym klientom polecamy przede wszystkim niezawodny świerk skandynawski, osiki i jodły kanadyjskie. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też oferujemy produkty z najwyższej światowej półki. Współpracujemy także z fińską firmą Harvia Oy, która oferuje najlepsze promienniki podczerwieni.
Wszystkie oferowane przez nas sauny Warszawa są bardzo proste w instalacji i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Polecamy także nasze niezawodne łaźnie parowe, które wśród wielu naszych zadowolonych klientów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapewniamy najlepsze ceny na rynku i fachowe doradztwo przy wyborze saun.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Przedsiębiorstwo Mal-Wod, które od wielu lat prowadzi swoją działalność, specjalizuje się w naprawach i sprzedaży urządzeń oraz części zamiennych do pojazdów komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych...