Katalog firm

Saunaland

Jeśli szukają Państwo fachowców zajmujących się projektowaniem saun, zapraszamy do współpracy z firmą Saunaland. Nasza oferta obejmuje nie tylko profesjonalne doradztwo i wykonanie projektu, ale także budowę sauny, szkolenie z jej użytkowania i usługi serwisowe. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i sprawdzone produkty.

Sauny suche

Firma Saunaland to uznany producent saun oraz łaźni parowych. Instalujemy je zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i dowolnych obiektach usługowych. Jesteśmy renomowanym producentem z Polski (a konkretnie saun), który zapewnia najwyższą jakość produkowanych przez siebie wyrobów, a także gwarantuje bardzo wysoką ich funkcjonalność.
Nasza oferta jest bardzo kompleksowa, a w jej skład wchodzą między innymi sauny mokre, suche i na podczerwień, łaźnie parowe, balie i wanny z drewna, a także piece do saun i sterowniki do tychże pieców. Komponenty do wytwarzanych produktów pochodzą od najlepszych szwedzkich i fińskich dostawców, którzy są zresztą bardzo popularni w tamtych rejonach.
Wszystkie nasze produkty spełniają też oczywiście normy bezpieczeństwa, co jest potwierdzone wymaganymi certyfikatami i atestami. Dodatkowo, oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru produktu, kompleksowe szkolenie w zakresie jego prawidłowego użytkowania, a także serwis naprawczy i konserwacyjny oraz niezbędne części zamienne.
Więcej informacji o dostępnych rodzajach i modelach saun można znaleźć bezpośrednio na naszej stronie http://www.saunaland.pl/sauny-poznan.php.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Przedsiębiorstwo Mal-Wod, które od wielu lat prowadzi swoją działalność, specjalizuje się w naprawach i sprzedaży urządzeń oraz części zamiennych do pojazdów komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych...