Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Pomoc drogowa istnieje na runku od 2005 roku. Ma w swojej ofercie usługi, które wybawią każdego kierowce z opresji. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie oraz bezpieczeństwo klienta. Wiemy jak bardzo ważny jest czas działania, dlatego oferujemy natychmiastowy dojazd, co czyni nas najbardziej skuteczną firmą.

Pomoc drogowa na A2

Jesteśmy firmą oferującą pomoc drogową na terenie województwa łódzkiego. Wsparcia udzielamy również tym kierowcom, których samochody odmówiły posłuszeństwa na łódzkich odcinkach autostrad A1 oraz A2. Pomoc drogowa autostrada to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług.
Profesjonalny sprzęt, który aktualnie znajduje się do naszej dyspozycji sprawia, że bez trudu poradzimy sobie z naprawą mniejszych usterek już na trasie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, nasza pomoc drogowa autostrada A2 odholuje pojazd do warsztatu samochodowego, gdzie zajmą się nim doświadczeni mechanicy, z którymi współpracujemy z powodzeniem od wielu lat. Wizytówką naszej marki jest szybkość działania oraz zdecydowanie.
Natychmiastowo podejmujemy się misji udzielenia pomocy naszym klientom. Na miejscu awarii lub kolizji pojawiamy się dosłownie kilka minut od momentu zlecenia nam usługi. Auta, które uległy awarii w okolicach Strykowa mogą liczyć na natychmiastową pomoc, ponieważ w tym mieście znajduje się siedziba naszej firmy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673