Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Pomoc drogowa istnieje na runku od 2005 roku. Ma w swojej ofercie usługi, które wybawią każdego kierowce z opresji. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie oraz bezpieczeństwo klienta. Wiemy jak bardzo ważny jest czas działania, dlatego oferujemy natychmiastowy dojazd, co czyni nas najbardziej skuteczną firmą.

Pomoc drogowa w Łowiczu

Pewnie nie raz w swoim życiu doświadczyłeś awarii samochodu. Nie jest to sytuacja przyjemna, szczególnie jeśli zdarza się na wakacyjnym wyjeździe czy kiedy śpieszymy się do pracy. Na szczęście jest pomoc drogowa Łowicz, dzięki której szybko i sprawnie możesz przywrócić swoje auto do działania lub jeśli uległo poważnej awarii, zostanie odholowane pod wskazany adres.
Oferujemy pomoc drogową 24 H, dzięki czemu możesz skorzystać z naszej pomocy bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia. Działamy również w niedzielę i święta, zajmując się holowaniem pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, drobnymi naprawami, wulkanizacją i organizacją napraw powypadkowych. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dowieźć również paliwo.
Nasza firma posiada siedzibę w Strykowie i oferuje państwu swoje usługi również na łódzkim odcinku autostrady A1 i A2, gdzie ciężko jest uzyskać fachową pomoc. Gwarantujemy szybkie, sprawne działanie i profesjonalną obsługę każdego klienta - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673