Katalog firm

Sowa

Jeśli chcesz zainstalować nowoczesny system wentylacyjny w swoim domu lub firmie na terenie województwa łódzkiego, zapoznaj się z ofertą na stronie. Eko-Sowa to firma z wieloletnim doświadczeniem w montażu ekologicznych i wydajnych instalacji. Proponuje między innymi rekuperatory, pompy ciepła, kolektory słoneczne i nie tylko.

Docieplanie budynków

Jeśli poszukują Państwo firmy oferującej wykonywanie od podstaw różnego typu instalacji sanitarnych, zachęcamy do wizyty na naszej stronie www. P.H.U. Sowa działa na rynku jedenaście lat. W tym okresie zdobyliśmy nie tylko doświadczenie, ale także duże grono zadowolonych klientów.
Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy wiedzę, aby zapewnić Państwu wysoki standard usług. Doskonale znamy nowoczesne technologie i chętnie je stosujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować szeroką gamę proekologicznych rozwiązań w zakresie instalacji, jakie wykonujemy. Firma Sowa oferuje innowacyjne systemy ogrzewania, uszczelniania i oczyszczania powietrza. W asortymencie mamy też pompy ciepła, rekuperatory, kolektory słoneczne, odkurzacze centralne i wiele więcej.
Polecamy nowoczesny i proekologiczny sposób ocieplania poddaszy lub innych części budynków- docieplenie metodą wdmuchiwania. Nasze usługi świadczymy w województwie łódzkim. Więcej przydatnych informacji znajduje się na stronie http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/docieplanie-metoda-wdmuchiwania/. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233