Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

Firma StarkLAB zajmuje się projektowaniem, produkcją i umieszczaniem etykiet termokurczliwych Shrink Sleeve. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych przez nas usług, co przekłada się na zaufanie, którym obdarowują nas nasi klienci. Nasza firma oferuje także usługę etykietowania i copackingu produktów klienta.

Etykiety termokurczliwe

Najlepszą metodą na to, aby zapewnić zainteresowanie produktem, jest jego odpowiednie opakowanie. Promocja tego typu zawsze przyciąga uwagę klientów. Dlatego też na wszystkie produkty naklejane są etykiety termokurczliwe, które są starannie projektowane przez specjalistów od reklamy.
StarkLAB to producent etykiet, który zapewnia swoim klient dostęp do szybkiego wydruku wszystkich zamówionych projektów. Wyposażenie tej firmy sprawia, że możliwy jest wysokiej jakości druk cyfrowy i fleksograficzny. W ten oto sposób powstają zarówno etykiety termokurczliwe, jak i etykiety samoprzylepne.
StarkLAB często proponuje także wsparcie przy projektowaniu samego wzoru danych etykiet. Wykorzystuje przy tym swoje wieloletnie doświadczenie w branży. Większość klientów tej firmy oferuje jej same pozytywne opinie i zachwala zarówno poziom świadczonych usług, ich zakres, a także i ich wycenę. Z tego powodu gdy komuś potrzebne są świetnie zaprojektowane i wydrukowane etykiety termokurczliwe to na pewno powinien skontaktować się z firmą StarkLAB.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799