Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

Firma StarkLAB zajmuje się projektowaniem, produkcją i umieszczaniem etykiet termokurczliwych Shrink Sleeve. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych przez nas usług, co przekłada się na zaufanie, którym obdarowują nas nasi klienci. Nasza firma oferuje także usługę etykietowania i copackingu produktów klienta.

Wydruk etykiet sleeve

Dobra etykieta na opakowaniu może być powodem, dla którego dany klient zdecyduje się na to, aby wydać swoje pieniądze właśnie na zakup tego produktu. Dlatego też żaden producent nie powinien oszczędzać na ważnym procesie, jakim jest projektowanie i wydruk etykiet na opakowania.
Zleceniami takimi zajmuje się firma StarkLAB, która już od lat działa w swojej branży. Na co dzień wykonuje wydruk etykiet sleeve, etykiet samoprzylepnych, a także wielu innych oznaczeń na opakowania. Następnie zajmuje się etykietowaniem. Często przyjmuje także zlecenia na copacking.
StarkLAB rozpoczęło swoją działalność jako firma, która specjalizuje się w druku offsetowym. Posiada zatem odpowiedni sprzęt, który zapewnia, że wszystkie powstające tam etykiety spełnią najwyższe standardy jakościowe. Sprawne realizowanie wszystkich zleceń zapewniło tej firmie pozytywną opinię wśród klientów. Dodatkowe uznanie wynika także z przystępnych cen za usługi. StarkLAB to więc firma, którą z całą pewnością powinien wybrać każdy klient.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799