Katalog firm

Kategorie


Studio Firanowe

Dekoracje okienne są bardzo ważne, ponieważ są idealnym dopełnieniem wystroju wnętrz. Jeżeli chcecie zapewnić sobie najwyższej jakości firany, żaluzje, karnisze, rolety oraz inne produkty, do zapraszamy do nas. Studio Firanowe ma w swojej ofercie tylko i wyłącznie najlepsze produkty dla każdego okna.

Aranżacja okien

Studio Firanowe to propozycja firmy dla wszystkich, którzy cenią piękno oraz funkcjonalność rozwiązań użytych w wystroju wnętrz.
W ofercie sklepu znaleźć można koncepcje klasyczne (karnisze sufitowe i ścienne z firanami i tradycyjnymi zasłonami) rozwiązania nowoczesne (rolety i żaluzje plisowane - w różnych kształtach i koncepcjach użycia z materiałów najwyższej jakości i trwałości oraz rolety rzymskie - funkcjonalne i trwałe) i najnowsze technologie (rolety - profile dachowe).
Proponowana oferta Studia Firan to kompleksowe działanie specjalistów, którzy mogą wesprzeć klienta nie tylko w zakupie odpowiedniego asortymentu, ale także w pełnym procesie opomiarowania okien, doboru odpowiednich mechanizmów i montażu: szyn, karniszy i profili okiennych, Istotną sprawą jest także wsparcie w aranżacji poprzez upięcie firan i zasłon w domu klienta za pomocą ozdobnych sznurów, klamer i dekoracji.
Dzięki wiedzy sprzedawców i dekoratorów każdy klient może liczyć na satysfakcjonujący zakup pięknych materiałów do aranżacji okien. Więcej informacji na temat dostępnych produktów jak również przykłady aranżacji dostępne na stronie http://www.studiofiranowe.com/.

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993