Katalog firm

Studio Top

Mająca swoją siedzibę w Zduńskiej Woli firma Foto Video Studio Top świadczy profesjonalne usługi dla klientów z terenu całej Polski. Obejmują one zarówno wideofilmowanie, jak i fotografię. Gwarantuje staranną realizację filmów czy zdjęć i pełne zaangażowanie w każdy projekt. Ze szczegółami oferty możesz zapoznać się na stronie.

Kamerowanie wesel

Video Top zaprasza do skorzystania ze swojej oferty, jaką jest wideofilmowanie Sieradz. Nasz kamerzysta jest do Waszej dyspozycji, jeżeli chcecie mieć wspaniały film ze ślubu. Oferujemy Wam również usługi naszego fotografa, który zapewni Wam najpiękniejsze zdjęcia z tak ważnego dla Was wydarzenia.
Ślub to takie wydarzenie, które musi być zaplanowane doskonale, biorąc pod uwagę każdy, nawet najmniejszy szczegół. Używamy doskonałej jakości sprzętu, dzięki czemu wszystko będziecie mieli doskonale nakręcone. Będziemy z Wami od momentu przygotowań do ślubu. Jak Panna Młoda będzie się malowała, jak Pan Młody będzie zakładał swój garnitur, czy też wiązał krawat. A także będziemy z Wami w kościele podczas składania najważniejszej, życiowej przysięgi od której rozpocznie się Wasza nowa, trwała i silna przygoda wraz z ukochaną osobą.
Mamy nadzieje, że nam zaufacie i powierzycie nam swoje zlecenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, dzięki czemu będziecie mogli nas poznać i przekonać się, czy będziemy Wam odpowiadali.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 1

Kod: 98-220

Miejscowość: Zduńska Wola

http://videotop.eu/

E-mail: top@videotop.eu

Tel.: 600-018-236


Podobne firmy

AT Górscy

Wykonanie odpowiedniej sesji ciążowej, komunijnej czy rodzinnej wymaga odpowiednich umiejętności oraz doświadczenia, co za tym idzie warto skorzystać z usług fotografa który zagwarantuje nam najwyższą...