Katalog firm

Kategorie


Justyna Szondelmajer

Nasza Kancelaria to miejsce, w którym uzyskają Państwo fachową poradę z każdej dziedziny prawa. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne, a także przedsiębiorców działających zarówno w kraju, jak i za granicą. Kancelaria Prawna Wnuk & Szondelmajer gwarantuje każdemu Klientowi indywidualne traktowanie. Zapraszamy na stronę!

Pomoc prawna

Zastanawiasz się, jak poradzić sobie z problemem? Męczy Cię ciągła bezradność w jakiejś sprawie? Mamy odpowiedź na twoje zmartwienia. Nasza kancelaria specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług na rzecz polskich, jak i zagranicznych podmiotów gospodarczych, jak również klientów indywidualnych.
Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdej sprawy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient naszej kancelarii był zadowolony z naszych usług, dlatego też dbamy o to, aby każda sprawa została pomyślnie rozwiązana. Kancelaria świadczy pełną obsługę prawną przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. W zakres naszych usług wchodzą: prawo korporacyjne, prawo upadłościowe i naprawcze, prawo pracy, prawo cywilne, prawo administracyjne oraz windykacja należności.
W przypadku klientów indywidualnych każdy nasz adwokat służy pomocą przy prowadzeniu całej sprawy oraz udziela doraźnej pomocy, która może przejawiać się w przygotowywaniu pism czy udzielaniu cennych porad. Radca prawny Łódź to miejsce, gdzie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące sprawy. Nasza kancelaria pomoże Ci z Twoim problemem. Zapraszamy.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Coraz częściej kancelaria prawna, pomaga przedsiębiorcom oraz właścicielom firm, także osobom fizycznym w prowadzeniu ich adekwatnych co do tego spraw. Oczywiście zaletą naszej kancelarii prawnej jest...

Adwokat Nawocki

Jestem adwokatem z powołania. To, co robię, czynię z sercem i zaangażowaniem. Zajmuję się szeroko pojętym prawem i wieloma jego odłamami. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Każda sprawa jest...