Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

WF Adwokaci świadczy kompleksowe usługi prawnicze. Zachęcamy do umówienia się na wizytę, dzięki czemu nasi adwokaci będą Wam mogli poświęcić odpowiednią ilość czasu. Działamy tak, aby dopasować najbardziej optymalne rozwiązania prawne. Dzięki naszej ofercie wszystkie Wasze problemy prawne znikną. Zapraszamy!

Obsługa prawna spółek

WF Adwokaci to profesjonalna kancelaria z siedzibą w Łodzi. Jej właściciele - Dawid Figurski i Arkadiusz Wróblewski jako członkowie Izby Adwokackiej, współpracujący z notariuszami i komornikami, oferują usługi prawne na rzecz: osób indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a także instytucji publicznych.
Kompleksowa pomoc, jaką klient może uzyskać, świadczona jest na wysokim poziomie również poza Łodzią, a więc na terenie całej Polski. Jest ona dostosowana do indywidualnych potrzeb i sytuacji majątkowo-rodzinnej. Poza usługami kierowanymi do osób prywatnych, na swojej stronie: wf-adwokaci.pl, kancelaria informuje też, że skutecznie pomaga osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółkom cywilnym i prawa handlowego.
Usługa taka jak obsługa prawna spółek Łódź odbywa się w ramach współpracy stałej i doraźnej. I dotyczy zarówno nowotworzonych podmiotów, jak i również już istniejących. WF Adwokaci czuwają nad wszelkimi sprawami prawnymi spółki. Analizują sytuację na wielu płaszczyznach prawa: cywilnego, handlowego, gospodarczego, podatkowego i karnego. Oferta ta obejmuje m.in.: uzyskiwanie zezwoleń i koncesji oraz sporządzanie i opiniowanie kontraktów menadżerskich.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610