Katalog firm

Kategorie


A-AAron

Zakład usług pogrzebowych AAron zapewnia kompleksowe usługi związane z organizacją pięknej uroczystości żałobnej. W imieniu rodziny załatwiamy wszelkie formalności urzędowe, zasiłek pogrzebowy wypłacamy w 15 minut. Organizujemy transport zwłok oraz przygotowanie osoby zmarłej do ceremonii pogrzebowej.

Organizacja pogrzebu

AARON&ZEUS to profesjonalna firma pogrzebowa Katowice, która oferuje organizację pochówku dla zmarłych każdego wyznania. Terminowość, rzetelność i fachowość to cechy, które sprawiły, że zakład zdobył szacunek wśród klientów. Każda osoba, która straciła bliską osobę może liczyć na wsparcie w trudnych chwilach.
Warto powierzyć obowiązki formalne związane z pogrzebem właściwiej firmie. Dzięki temu będziemy mieć gwarancję, że wszystko zostanie załatwione po naszej myśli. Godny i wzniosły pochówek należy się każdej osobie, jednak organizacja uroczystości nie jest łatwym zadaniem. Trud wkładany przez wyspecjalizowaną obsługę z pewnością przyniesie wymierne rezultaty.
W ofercie znajduje się m.in. całodobowy transport zwłok, przygotowanie zmarłego do pochówku, przygotowanie oprawy florystycznej i muzycznej, kremacja zwłok, ekshumacja zwłok i szczątków, dostarczenie tablic i krzyżów, a także wiele więcej. Do wyboru są zarówno standardowe modele karawanów, jak i model nowoczesne i specjalistyczne.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77