Katalog firm

Sowa

Jeśli chcesz zainstalować nowoczesny system wentylacyjny w swoim domu lub firmie na terenie województwa łódzkiego, zapoznaj się z ofertą na stronie. Eko-Sowa to firma z wieloletnim doświadczeniem w montażu ekologicznych i wydajnych instalacji. Proponuje między innymi rekuperatory, pompy ciepła, kolektory słoneczne i nie tylko.

Montaż wentylacji

Działalność firmy Eko-Sowa obejmuje różnorodne działania, z których najważniejszą częścią jest kompleksowa realizacja różnorodnych instalacji. Projektujemy, montujemy i serwisujemy instalacje ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacje. Działamy na terenie Łodzi i całego województwa.
Naszym atutem jest nowoczesna wentylacja Łódź. Nasze instalacje mają więcej zalet od instalacji grawitacyjnej. Przede wszystkim mają pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie domowników. Jest to możliwe dzięki dwóm obiegom powietrza w rekuperatorach. Zużyte powietrze nie miesza się ze świeżym, a do tego wymienione powietrze jest ogrzane. Oferowana przez nas wentylacja mechaniczna odzyskuje nawet 80% ciepła, co zapewnia oszczędności na rachunkach za ogrzewanie (nawet 20-35% w skali roku).
Dzięki naszym systemom wentylacyjnym w budynku nie zbiera się wilgoć, która może powodować powstawanie szkodliwych dla zdrowia pleśni i grzybów. Wentylację tworzymy z wysokiej jakości, bezpiecznych dla środowiska materiałów.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233