Katalog firm

Kategorie


Aneta Budzińska

By odpowiednio zadbać o ciało, potrzeba zaangażowania i długiego doświadczenia. Aneta Budzińska, której szczególną pasją jest makijaż permanentny, to odpowiednia osoba, do wszystkich zabiegów kosmetycznych. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, więc żaden zabieg kosmetyczny nie jest traktowany przypadkowo.

Makijaż permanentny ust

Odpowiednio dobrany i wykonany makijaż permanentny Gdynia może być tylko przez osobę z dużym doświadczeniem i doskonałą znajomością tej techniki kosmetycznej. Makeup 4ever to gabinet kosmetyczny prowadzony przez prawdziwą pasjonatkę i wykwalifikowaną linergistkę. Makijaż trwały brwi, ust, kreski permanentne, usuwanie makijażu i tatuażu permanentnego oraz mikropigmentacja skóry głowy to zabiegi, które gabinet kosmetyczny wykonuje najchętniej, ale w swojej ofercie posiada również klasyczne zabiegi kosmetyczne i estetyczne.
Równie chętnie sięga również po wyjątkowe nowości ze świata kosmetologii. Każdy makijaż permanentny powinien być dobrany indywidualnie oraz odpowiednio do wieku klienta. Tylko w ten sposób wykonany trwały makijaż będzie podkreślał naturalne piękno i urodę oraz maskował niedoskonałości. Zdecydowanie może również ująć lat.
Potrzeba jednak do tego pasji i pełnego zaangażowania, wiedzy z zakresu rodzaju skóry i jej naturalnych predyspozycji do tego typu zabiegów, szczególnie gdy mamy do czynienia ze skórą wrażliwą.

Kontakt

Ulica: Żwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Męczy Was tradycyjna depilacja? Ciągle musicie chwytać za maszynkę, aby ogolić okolice bikini, nogi, a nawet twarzy? Może pora to zmienić? Zapraszamy na depilację laserową wybranych partii ciała. Depi...