Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik to osoba pracująca w branży psychologii i psychoterapii. Posiada w niej ogromne doświadczenie, bazujące na pracy z wieloma klientami, ale też na podłożu naukowym - ukończyła studium i wiele szkoleń, dzięki czemu zawsze jest w stanie zmierzać ku sukcesowi, nawet w przypadkach z pozoru beznadziejnych.

Psychoterapia

Nazywam się Ewa Czernik i każdy człowiek mający problemy natury psychologicznej jest dla mnie bardzo ważny. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty wszystkie osoby, które nie czują się pewnie, mają problemy z komunikowaniem się z innymi osobami, podejrzewają u siebie depresję, czy też stany lękowe.
Zachęcam do zapisywania się na terapię osoby, które również mają problemy z nerwicą. Wspólnie postaramy się zaradzić Waszym problemom. Psychoterapia Łódź pod moim kierunkiem nastawiona jest na terapię skoncentrowaną na znalezieniu najlepszego rozwiązania. Wspólnie dojdziemy do tego, co sprawia Wam problem, co leży u jego źródła. Namawiam Was do szczerej rozmowy ze mną, jednak nie naciskam na ujawnianie wielu szczegółów. Tylko od Was zależy to, jakimi tajemnicami mnie obdarzycie, ile mi powiecie.
Chcę dla Was jak najlepiej, dlatego mam nadzieje, że moja oferta terapii zyska Wasze uznanie. Moim pacjentom oferuję terapię indywidualne lub grupowe. Zapraszam również małżonków oraz partnerów mających problemy w związku. Więcej informacji dotyczących moich usług oraz bogatego doświadczenia znajdą Państwo na stronie http://ewaczernik.pl/.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Skoro nie radzisz sobie z nerwicą, autyzmem a nawet depresją, to Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej czeka na kogoś takiego jak ty. Gwarantujemy, iż uzyskasz kompleksowe oraz niezbędne wsparcie z...