Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

Firma StarkLAB zajmuje się projektowaniem, produkcją i umieszczaniem etykiet termokurczliwych Shrink Sleeve. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych przez nas usług, co przekłada się na zaufanie, którym obdarowują nas nasi klienci. Nasza firma oferuje także usługę etykietowania i copackingu produktów klienta.

Etykiety shrink sleeve

Dobre opakowanie stanowi najlepszą reklamę dla każdego produktu. Dlatego też producenci etykiet zawsze cieszą się ogromną ilością zleceń. Wśród tych firm, których oferta jest szczególnie różnorodna jest StarkLAB. Zapoznaj się z całą ofertą na stronie http://starklab.pl/pl/.
Od początku swojej działalności firma ta specjalizowała się w wydruku i projektowaniu etykiet. Każdy klient StarkLAB ma do wyboru zarówno etykiety Shrink Sleeve, etykiety samoprzylepne, a także wiele innych. Pracownicy specjalizują się zarówno w druku cyfrowym, jak i fleksograficznym. Oprócz tego w firmie często odbywa się proces projektowania etykiet.
Jak zatem widać, każdy klient StarkLAB ma dostęp do bardzo kompleksowej oferty świadczonych usług. Firma ta zdobywa wiele dobrych opinii, które tylko potwierdzają, że warto się z nią skontaktować. Wszyscy klienci mogą oczekiwać profesjonalnego podejścia, a także rozsądnych cen. Dlatego też, gdy ktoś pragnie zaprojektować i profesjonalnie wydrukować etykiety na produkty, to z całą pewnością powinien trafić do polskiej firmy StarkLAB.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799