Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design oferuje Wam sprzedaż szyb, przyciemniane szyb oraz ich montaż. Zachęcamy do wizyty w naszej firmie, gdzie bardzo chętnie dowiemy się, jakie macie od nas oczekiwania. Nasza firma od wielu lat znajduje się na rynku i oferuje Wam najwyższą jakość usług. Mamy nadzieje, że będziecie z nas zadowoleni.

Przyciemnianie szyb

Firma AMS Car Design działa ze swojej siedziby w Łodzi już od wielu lat. Jej specjalnością są wszelkiego rodzaju usługi dotyczące szyb samochodowych. Firma zajmuje się zatem sprzedażą auto szyb, produkowanych przez liderów w tej branży. Oprócz tego umożliwia sprawną i profesjonalną wymianę szyb na nowe.
Kolejną specjalnością tej firmy jest przyciemnianie szyb, które można wykonać na praktycznie rzecz biorąc wszelkiego rodzaju szybach samochodowych. Jest to zabieg, który znacząco poprawia wygląd oraz komfort jazdy samochodem, dlatego też coraz więcej kierowców decyduje się na ten wydatek. Dlatego też jeżeli kogoś interesuje przyciemnianie szyb Łódź to na pewno miasto, do którego należy zawitać.
W AMS Car Design każdy można liczyć, że zlecenie wykonania przyciemniania szyb będzie wykonane w sposób w pełni profesjonalny, a cały zabieg wystarczy na długi okres czasu. Sprawia to, że korzystanie z usług tej firmy to prawdziwa przyjemność, ponieważ zawsze można liczyć na najlepsze z możliwych wyników.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423